22 | 09 | 2019

ZAKOŃCZENIE NAUKI W GIMNAZJUM

Dnia 22 czerwca 2017 roku kolejni uczniowie opuścili mury naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele w Pogorzeli, następnie uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami przeszli na teren szkoły. Na początku zaprezentowali się zebranym tańcząc poloneza. Podczas uroczystości zgodnie z tradycją szkoły nagrodzono Najlepszą Absolwentkę Publicznego Gimnazjum w Olszance, którą została uczennica klasy 3b Martyna Stefanik. Nagrodę otrzymała również Martyna Hernas za najlepszy wynik na egzaminie gimnazjalnym. Serdecznie gratulujemy! Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwo ukończenia gimnazjum. Życzymy powodzenia i sukcesów na kolejnych szczeblach edukacji!

tekst i foto: Wioletta Perkowska

więcej fotografii